MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi MTP Patent Biz Sizi Arayalım MTP Patent Online Ödeme
MTP Patent logo 1
MTP Patent Logo 2
MTP Patent Logo 3
MTP Patent Logo 4
MTP Patent Logo 5
MTP Patent Logo 6
Marka Tescili Nasıl Yapılır ? Araştırma Talep Formu
Marka Tescili; markanın ön araştırması ve tescilinin uygun olup olmadığına ilişkin değerlendirme, marka tescili yapılması işleminin en önemli aşamasıdır. Bu işlemin profesyonel ve yılların vermiş olduğu bilgi birikimli ve deneyimli bir vekil firma tarafından yapılması gerekir. Çünkü, başlangıçta iyi analiz edilmeyen yada edilemeyen marka tescil başvurularının aylar sonra Enstitü tarafından reddedilmesi, tescil için başvuruda bulunan firmaları çok sıkıntılı bir duruma düşürmektedir. Böyle istenmeyen bir durum, hem zaman, hemde maddi açıdan marka tescili başvurusunda bulunan firmaların büyük kayıplar yaşamasına neden olmaktadır. Tescil başvurusunun, TPE tarafından inceleme ve değerlendirmesinin ardından marka, tescil için uygun görülürse ilan edilir.

Marka İlanı; tescil başvuru aşamasından yaklaşık 5-6 ay sonra, tescil işleminin uygun görülmesi neticesinde marka, üç (3) ay süreliğine 3. (üçüncü) şahısların dikkatine resmi olarak ilan edilir.

Markanın Kabulü (Tescili); ilan (askı) süresi içerisinde itiraz edilmeyen markaların tescili için yapılan başvurusu kabul edilir ve tescil başvuru dosyasında eksik olan evrakların tamamlanması ile birlikte, tescil (belgelendirme) ücretinin ödenmesi koşuluyla markanın tescili yapılır ve Tescil Belgesi düzenlenerek marka koruma altına alınır.

Marka Tescil işlemleri ile ilgili sorularınız için
İletişim Formunu doldurabilir yada detaylı bilgi için merkez ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Markanızın Tescil Başvurusu İçin Tıklayınız... Marka Ana Menü
İLETİŞİM
     
Tel : 0312 231 17 77 /pbx
Fax : 0312 230 54 83
E-mail : info@mtppatent.com
             
               
  *  
  *  
  *  
  *  
  *  
 
     

Türk Patent Enstitüsü epo oami espacenet inta epi aippi
Etiketler :
Marka Tescili Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Başvurusu Nerden Yapılır - Marka Tescili ve Deviri Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Yenilemesi Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Patent Nasıl Yapılır - Marka Tescili Nasıl Yapılır İstanbul - İsim Firma Hakkı Nasıl Yapılır - Marka Tescili Nasıl Yapılır Ankara - Uluslararası Marka Tescili Nasıl Yapılır - Yurtdışı Marka Tescili Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Firma Logosu Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Patent Tescili Nasıl Yapılır - Marka Tescili Patenti Nasıl Yapılır - Patentin Marka Tescili - İsim Tescili Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve İptali Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Lisansı Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Vekilliği Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Ücretleri Nasıl Öğrenilir - Marka Tescili Sınıflandırması Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Süreci Nasıl Başlar ve Yapılır - Marka Tescili ve Faydalı Model Tescili Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Faydalı Model Nasıl Yapılır - Marka Tescili ve Telif Hakkı Nasıl Yapılır - Online Marka Tescili Nasıl Yapılır - Online Marka Tescili Nasıl Yapılır - Online Patent ve Marka Tescili Nasıl Yapılır - Marka Tescili İsim Hakkı Nasıl Yapılır Ankara Merkez - Online Marka Tescili ve Patenti Nasıl Yapılır - Tpe'de Marka Tescili Nasıl Yapılır - Türk Patent Enstitüsünde Marka Tescili Tescili Nasıl Yapılır - Türk Patent Enstitüsü Marka Tescili Online Nasıl Yapılır - Marka Tescili Nasıl ve Neden Yapılır - Faydalı Model Marka Tescili Nasıl Yapılır - Endüstriyel Tasarım ve Marka Tescili Nasıl Yapılır