MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi MTP Patent Biz Sizi Arayalım MTP Patent Online Ödeme
MTP Patent logo 1
MTP Patent Logo 2
MTP Patent Logo 3
MTP Patent Logo 4
MTP Patent Logo 5
MTP Patent Logo 6
Patent Kuruluşları Nelerdir ? Araştırma Talep Formu
Patent Kuruluşları, her ülkenin kendi menşei sınırları içindeki patent işlemlerini yürüten tek yetkili resmi kuruluşlarıdır. Türkiye'de bu işlemleri Türk Patent Enstitüsü yürütmektedir. Bizler ise, Türk Patent Enstitüsü nezdinde işlem yapma yetkisine sahip resmi belgeli Patent Vekil Ofisleri olarak hizmet vermekteyiz.

Patent Başvuru işlemleri ile ilgili sorularınız için iletişim formunu doldurabilir yada daha detaylı bilgi için merkez ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Patent Tescili İçin Tıklayınız... Patent Ana Menü
İLETİŞİM
     
Tel : 0312 231 17 77 /pbx
Fax : 0312 230 54 83
E-mail : info@mtppatent.com
             
               
  *  
  *  
  *  
  *  
  *  
 
     

Türk Patent Enstitüsü epo oami espacenet inta epi aippi

Patent Kuruluşları Nelerdir - Marka Tescil ve Patent Kuruluşları Nelerdir - Patent Tescil ve Patent Kuruluşları Nelerdir - Faydalı Model Tescil ve Patent Kuruluşları Nelerdir - Patent ve Marka Tescil Kuruluşları Nelerdir - Patent Ofisi ve Tescil Kuruluşları Nelerdir - Marka Patent Kuruluşları Nelerdir - Marka Kuruluşları Nelerdir - Tasarım Kuruluşları Nelerdir - Endüstriyel Tasarım ve Patent Kuruluşları Nelerdir - Endüstriyel Tasarım ve Marka Kuruluşları Nelerdir - Patent Kuruluşları Nelerdir ve Tasarım Tescili - Patent ve Marka Tescil Kuruluşları Nelerdir - Ankara Patent Kuruluşları Nelerdir - Ankara Marka ve Patent Kuruluşları Nelerdir - Ankara Marka Tescil ve Patent Kuruluşları Nelerdir -İstanbul Marka Tescil ve Patent Kuruluşları Nelerdir - Ankara Marka Patent Kuruluşları Nelerdir- Marka Patent Türk Kuruluşları Nelerdir - Patent Marka Kuruluşları Nelerdir