MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi MTP Patent Biz Sizi Arayalım MTP Patent Online Ödeme
MTP Patent logo 1
MTP Patent Logo 2
MTP Patent Logo 3
MTP Patent Logo 4
MTP Patent Logo 5
MTP Patent Logo 6
Patent Nereden ve Nasıl Alınır ? Araştırma Talep Formu
Patent; başvurusu yapılan ve tescili talep edilen ilgili ülkelerin yetkili resmi Patent Dairelerinden alınır. Türkiye'de ise Patent Tescil Belgesi Türk Patent Enstitüsü tarafından verilmektedir.

Bizler ise, Enstitü nezdinde patent ve marka sahiplerini temsil etme ve onlar adına işlem yapma yetkisine sahip belgeli Patent Vekil Ofisi olarak hizmet vermekteyiz. Nasıl Alınır; buluş sahiplerinin iddia ettiği teknik konunun aşılması ve yenilik kriteri için önce detaylı bir patent ön araştırması yapılır. Yapılan araştırma sonucu, vekil firma tarafından sonuçlar buluş sahibine aktarılır ve rastlanan teknik durum buluş sahibi ve vekil firma ile birlikte değerlendirilir. Sonuç olumlu ise, patent başvurusu yapılarak patent tescil belgesi alınır.

Patent Başvuru işlemleri ile ilgili sorularınız için iletişim formunu doldurabilir yada daha detaylı bilgi için merkez ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Patent Tescili İçin Tıklayınız... Patent Ana Menü
İLETİŞİM
     
Tel : 0312 231 17 77 /pbx
Fax : 0312 230 54 83
E-mail : info@mtppatent.com
             
               
  *  
  *  
  *  
  *  
  *  
 
     

Türk Patent Enstitüsü epo oami espacenet inta epi aippi

Patent Nereden ve Nasıl Alınır - Patent Tescili Nereden ve Nasıl Alınır - Marka Tescili Nereden ve Nasıl Alınır - Marka Patent Tescil Nereden ve Nasıl Alınır - Tasarımı Nereden ve Nasıl Alınır - Telif Hakkı Tescili Nereden ve Nasıl Alınır - Patent ve Marka Tescili Nereden ve Nasıl Alınır - Patent ve Tasarım Tescili Nereden ve Nasıl Alınır - Endüstriyel Tasarım Tescili Nereden ve Nasıl Alınır - Patent ve Faydalı Model Nereden ve Nasıl Alınır - Telif Hakkı ve Patent Nereden ve Nasıl Alınır - Tanınmış Marka Nereden ve Nasıl Alınır - Tasarım Tescili Nereden ve Nasıl Alınır - Patent Hakkında Genel Bilgi Nereden ve Nasıl Alınır