MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi MTP Patent Biz Sizi Arayalım MTP Patent Online Ödeme
MTP Patent logo 1
MTP Patent Logo 2
MTP Patent Logo 3
MTP Patent Logo 4
MTP Patent Logo 5
MTP Patent Logo 6
Patent veren Kurumlar Araştırma Talep Formu
Patent; her ülkenin kendi menşei sınırları içindeki patent işlemlerini yürüten ve tek yetkili resmi kuruluş olan Patent Daireleri tarafından verilir. Türkiye'de bu işlemleri Türk Patent Enstitüsü yürütmektedir. Bizler ise, Türk Patent Enstitüsü nezdinde patent sahipleri adına işlem yapma yetkisine sahip belgeli Patent Vekil Ofisi olarak hizmet vermekteyiz.

Patent Başvuru işlemleri ile ilgili sorularınız için iletişim formunu doldurabilir yada daha detaylı bilgi için merkez ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Patent Tescili İçin Tıklayınız... Patent Ana Menü
İLETİŞİM
     
Tel : 0312 231 17 77 /pbx
Fax : 0312 230 54 83
E-mail : info@mtppatent.com
             
               
  *  
  *  
  *  
  *  
  *  
 
     

Türk Patent Enstitüsü epo oami espacenet inta epi aippi

Patent Veren Kurumlar - Marka Tescil ve Patent Veren Kurumlar - Patent Tescil ve Patent Veren Kurumlar - Faydalı Model Tescil ve Patent Veren Kurumlar - Patent ve Marka Tescil Veren Kurumlar - Patent Ofisi ve Tescil Veren Kurumlar - Marka Patent Veren Kurumlar - Marka Veren Kurumlar - Tasarım Veren Kurumlar - Endüstriyel Tasarım ve Patent Veren Kurumlar - Endüstriyel Tasarım ve Marka Veren Kurumlar - Patent Veren Kurumlar ve Tasarım Tescili - Patent ve Marka Tescili Veren Kurumlar - Ankara Patent Veren Kurumlar - Ankara Marka ve Patent Veren Kurumlar - Ankara Marka Tescili ve Patent Veren Kurumlar - İstanbul Marka Tescil ve Patent Veren Kurumlar - Ankara Marka Patent Veren Kurumlar - Marka Patent veren Türk Kurumlar - Patent ve Marka Kurumlar