Kredi kartı ile ödeme ekranına marka sınıf adedi sayısını girdiğinizde ücretlerin otomatik olarak hesaplandığını görebilirsiniz.

İletişim Formu
Marka Araştırma Formu

Logo Tescili

Logo Tescili; firmalara ait ürünlerin veya hizmetlerin markasının, harfler, rakamlar ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir. Amblemden farklı olarak ayırt edici özelliklerinin yanında firmanın ismini de (markasını da) yansıtır. Logo yaratmak için kullanılan fontlar yeni tasarlanabileceği gibi, mevcut fontlarla da oluşturulabilir.

Logoların; sade, kolay anlaşılır, hatırlanması kolay ve mümkün olduğunca az sayıda renkten oluşması son derece önemlidir. Ayrıca logolar özgün olmalı ve başka firmaların ürün yada hizmetlerine ait logolar ile karışıklığa sebebiyet vermemeli, hatta çağrışım bile yapmamalıdır.

Logo, marka kapsamında tek başına tescil edilebileceği gibi, marka ismi ile birlikte tek bir başvuruyla da tescil edilebilir.

Logo Tescil işlemleri ile ilgili sorularınız için İletişim Formunu doldurabilir yada detaylı bilgi için merkez ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.