Kredi kartı ile ödeme ekranına marka sınıf adedi sayısını girdiğinizde ücretlerin otomatik olarak hesaplandığını görebilirsiniz.

İletişim Formu
Marka Araştırma Formu

Marka İsim Hakkı Tescili ve Patenti

İsim Hakkı; Şahsınız adına ya da firmanız adına ait olan ürünler ve hizmetler üzerindeki bir ibareyi (logo da dahil) ancak marka tesciliyle koruma altına alabilirsiniz. Bu durumun haricinde; başka bir firma ya da kişi adına tescilli olan markayı ise, kiralayabilir (Lisans/Kullanım İzni Yoluyla) ya da mülkiyetini satın alabilirsiniz. (Devir Yoluyla)

İsim Tescili; Üretmiş olduğunuz ürünler (yurtiçi ve yurtdışı firmalarla yapmış olduğunuz anlaşmalara bağlı fason üretimler de dahil) yada sunmuş olduğunuz hizmetler üzerinde kullandığınız bir ibareyi (logo da dahil) yine marka tesciliyle koruma altına alabilirsiniz.

İsim Patenti; Bu ibare halkımız tarafından genelde sık kullanılmakla birlikte, böyle bir yasal tescil kavramı bulunmamaktadır. İsim Patenti olarak bilinen şey aslında yine marka tescilidir.

Marka Devir İşlemleri ile ilgili sorularınız için iletişim formunu doldurabilir yada daha detaylı bilgi için merkez ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.