Kredi kartı ile ödeme ekranına marka sınıf adedi sayısını girdiğinizde ücretlerin otomatik olarak hesaplandığını görebilirsiniz.

İletişim Formu
Marka Araştırma Formu

Marka Takibi ve Marka Koruma Nedir ?

Marka sahipleri, tescilli yada tescil için daha önce başvurusunu yaptıkları markalarını korumak hususunda, her ay yayınlanan Marka Bültenlerini takip ederek markaları ile aynı yada benzer olanlarını tespit edip itiraz etme hakkına sahiptirler.

Ancak marka sahiplerinin bu takipleri her ay periyodik olarak yapmaları oldukça zor bir işlemdir. Aynı yada ayırt edilemeyecek derecede benzer markaların tespitini yapmak ve bu hususta itiraz işlemlerini gerçekleştirmek profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle marka sahibi müvekkillerimizin haklarının devam ettirilmesi açısından Marka ve Patent Tescil Ofisi olarak sadece tescil ve itiraz işlemlerini yürütmekle kalmayıp, süresiz olarak benzer marka takiplerini yapmakta ve müvekkillerimizi bu zor durumlara düşürebilecek benzer markaları tespit ederek uyarmaktayız. Üstelikte bu işlem için her hangi bir aylık yada yıllık gibi her hangi bir ücret talep etmemekteyiz. Ücret, müvekkillerimizin "evet bu marka benim markama benziyor lütfen itiraz edelim" şeklinde bir yazılı talimat vermesinin ardından yapacağımız itiraz işlemlerinde talep edilmektedir.

Marka Takibi ve Koruma işlemleri ile ilgili sorularınız için İletişim Formunu doldurabilir yada detaylı bilgi için merkez ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.